О.Пугачов намагався втекти з України за підробленими паспортами - заступник Генпрокурора

О.Пугачов намагався втекти з України за підробленими паспортами - заступник Генпрокурора

Олександр Пугачов

Підозрюваний у вбивстві поліцейських в Дніпрі, після його оголошення у розшук в 2015 намагався підробити паспорти та виїхати в Італію чи Польщу. Про це в ефірі ток-шоу “Свобода слова” повідомив головний військовий прокурор, заступник Генпрокурора Анатолій Матіос, передає кореспондент УНН.

«Гамі» він же був оголошений у розшук за матеріалами військової прокуратури за ті самі злочини, які він вчиняв спільно з тими працівниками підрозділу «Торнадо», яких зараз судить український суд.

«Він (О.Пугачов-ред.) був оголошений у розшук 2 вересня 2015 року, а розшукові дії почалися відносно нього після 10 вересня 2015 року. Будучи хитрим і намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, за тими даними, які ми отримали через негласні слідчі дії шляхом прослуховування різних телефонів, цей затриманий „Гамі“ він же О.Пугачов, вчинив багато дій, які повинні були дати слідству слід про те, що він намагався уникнути відповідальності шляхом отримання одного з паспортів, які були підроблені, або до Іспанії, або до Польщі. Це на деякий час дуже відволікло на те, щоб за допомогою спілкування з колегами з правоохоронних органів дізнатись чи він виїхав»,- сказав А.Матіос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У справі роти «Торнадо» 25 особам інкримінують тяжкі злочини — А.Матіос

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!