Кількість жертв аварії човна з біженцями в Єгипті зросла до понад 40 осіб

Єгипетські правоохоронці затримали чотирьох контрабандистів, яких підозрюють у причетності до аварії судна.

Кількість жертв аварії переповненого човна з біженцями біля узбережжя Єгипту збільшилася до щонайменше 42 осіб. Водночас рятувальникам вдалось зберегти життя 163 особам, які перебували на борту судна. Про це у четвер, 22 вересня повідомляє агенція AFP з посиланням на єгипетських чиновників.

Також з посиланням на судових чиновників та посадовців у галузі безпеки повідомляється про арешт чотирьох чоловіків за причетність до незаконної переправки людей морем. Усіх їх звинувачують у ненавмисному вбивстві та торгівлі людьми.

Як повідомлялося, 21 вересня переповнений човен з біженцями перекинувся у Середземному морі неподалік від села Бург Рашид у північній провінції Єгипту Бухейра. На борту човна, який мав плисти у напрямку європейського узбережжя, ймовірно — до берегів Італії, перебували мігранти з Єгипту, Сирії та країн Африки. Спочатку повідомлялося про щонайменше 29 загиблих та 150 врятованих.

За інформацією представників влади провінції Бухейра, причиною аварії човна стало його перевантаження. За словами однієї з жінок, якій вдалося врятуватися, на борту перебувало до 450 осіб, зазначає агенція. За даними ж єгипетських чиновників, як повідомлялося раніше, на судні було близько 600 осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!