Черговий авіаудар поблизу Алеппо: є жертви

Внаслідок ракетно-бомбового удару зруйнована одна з клінік неподалік від Алеппо. Серед жертв атаки з повітря є й співробітники гуманітарної організації.

Поблизу сирійського міста Алеппо розбомблена розташовану в Хан Тумані клініка. Серед жертв ракетно-бомбового удару два санітари та два водії швидких гуманітарної організації (UOSSM), штаб-квартира якої розташована у Франції. Ще один санітар організації зазнав тяжких поранень. Інформацію про це оприлюднила в середу, 21 вересня, прес-служба самої UOSSM.

Згідно з повідомленням, волонтери гуманітарної організації прибули до клініки на двох автомобілях швидкої допомоги, щоб забрати звідти багатьох поранених.

За даними розташованого в Лондоні Сирійського центру спостереження за дотриманням прав людини, бомбардування дощенту зруйнувало триповерхову будівлю лікарні. Жертвами авіанальоту стали й девʼять повстанців, яких лікували в клініці від поранень, зазначається в повідомленні правозахисної організації. Остання посилається на дані мережі власних інформаторів, що працюють на місці. Правозахисники припускають, що кількість жертв зростатиме і покладають провину за інцидент на російську або сирійську авіацію.

В клініці щомісяця лікувалися близько 750 людей.

Нагадаємо, у понеділок мішенню авіаудару став конвой ООН поблизу Алеппо, що мав доправити гуманітарний вантаж до мешканців обложеного міста Урм аль-Кубра. Жертвами авіаатаки стали близько 20 осіб, у тому числі й співробітники Червоного Півмісяця. США покладають відповідальність за скоєне на авіацію РФ. Росія, своєю чергою, так само як і війська сирійського президента Башара Асада, заперечує свою причетність до інциденту.

Дивитись відео02:24

Поділитись

Війна в Сирії: як довго протримається перемирʼя? (12.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1K0oB

Війна в Сирії: як довго протримається перемирʼя? (12.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!