У Бауцені скасували комендантську годину для біженців-підлітків

Поліція в Бауцені

Юні біженці часто прибувають до Німеччини без батьків. Їхнє право на житло та підтримку, згідно із законом, залежить від їхнього віку. Але власне визначити їхній вік часто вкрай складно, оскільки бракує документів. (15.09.2016)

Влада саксонського міста Бауцен скасувала запроваджені після сутичок між неповнолітніми біженцями та праворадикали обмеження. З відповідною заявою ввечері вівторка, 20 вересня, виступили представники місцевої влади.

DW.COM

Спалах насильства в Бауцені: комендантська година для біженців

Медичні тести для визначення віку юних мігрантів критикують за неточність

Влада Бауцена, де раніше сталися сутички між підлітками-мігрантами та праворадикалами, знову дозволила неповнолітнім шукачам притулку виходити з гуртожитків після 19 години й вживати алкоголь.

Опитування: більшість німців не вірять у достатню професійну кваліфікацію біженців

Цьогорічні опитування вказують, що німці низько оцінюють рівень освіти і здатність біженців виконувати кваліфіковану працю. (14.09.2016)

Так зокрема, з 21 вересня неповнолітні біженці можуть знову виходити із гуртожитків після 19 години без супроводу дорослих й вживати слабоалкогольні напої. Як і всім німецьким підліткам, їм дозволено купувати слабоалкогольні напої з 16 років.Попри це в гуртожитках для біженців й надалі залишили чинним внутрішній розпорядок, згідно з яким мігранти мають приходити туди не пізніше 22 години і не можуть приносити з собою спиртні напої.Загалом в окрузі Бауцен проживають 180 біженців-підлітків, які прибули в Німеччину без дорослих, передає інформагенція dpa.Нагадаємо, 14 вересня в Бауцені сталися сутички між місцевими жителями та шукачами притулку. За даними поліції, саме біженці першими вдалися до насильства. Згодом близько 80 місцевих мешканців, що представляють ультраправі націоналістичні сили, переслідували близько 20 неповнолітніх нападників. Для відновлення порядку в місті запровадили комендантську годину для дітей-підлітків за заборонили їм вживання алкоголю.Дивитись відео00:27

Поділитись

Ярмарок вакансій для біженців (12.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1K0ch

Ярмарок вакансій для біженців (12.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!