Кількість жертв тайфуну "Меранті" в Китаї сягнула 28 осіб

Внаслідок тайфуну «Меранті» в східних китайських провінціях Фуцзянь та Чжецзян загинуло 28 людей, ще 15 зникли безвісти. Про це в суботу, 17 вересня, повідомляє державна китайська інформагенція «Сіньхуа».

Наслідки тайфуну Меранті в Китаї«Меранті» став найсильнішим тайфуном, який досяг Китаю в цьому році. Сила вітру за шкалою Бофорта сягнула 17 балів.

«Меранті» став найсильнішим тайфуном, який досяг Китаю в цьому році. Сила вітру за шкалою Бофорта сягнула максимальних 17 балів.

Влада провінції Фуцзянь заявила про загибель 18 людей, ще 11 вважаються зниклими безвісти. Тайфун паралізував декілька міст на півдні провінції, зокрема Сямень, Цюаньчжоу і Чженчжоу. Прямі економічні втрати провінції від негоди вже перевищили 2,6 мільярда доларів США.

В сусідній провінції Чжецзян внаслідок стихії загинули 10 людей, ще четверо вважаються зниклими безвісти. Більше 900 будинків було зруйновано.

#Typhoon #Meranti made landfall at 3:05 a.m. in Fujian Province with gales up to 48 meters per second pic.twitter.com/yEiqMxrgw1

— China Xinhua News (@XHNews) 15 вересня 2016 р.

«Меранті» втратив силу, проте метеорологічна служба Китаю оголосила попередження щодо наближення нового тайфуну — «Малакас», який вже вирує над Тайванем.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!