Парубій: Єдність і автокефалія православної церкви в Україні - запорука державної безпеки

Парламент та світська влада не має наміру втручатися чи регламентувати релігійне життя, але є прихильником того, щоб в Україні була єдина православна церква.

Парубій: Єдність і автокефалія православної церкви в Україні - запорука державної безпеки

Про це 17 вересня заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій у ході зустрічі з делегацією ченців монастиря з Афону, повідомляє прес-служба парламенту.

«Сьогодні у суспільстві йде жвава дискусія про надання автокефалії Православній Церкві в Україні»,— зазначив Парубій він і нагадав, що у червні Верховна Рада ухвалила звернення до Патріарха Варфоломія щодо автокефалії Української Церкви, за яке проголосувала велика кількість депутатів.

Парубій додав, що це «є питанням не тільки релігійного характеру, але й питанням національної безпеки».

«Україні доводиться захищати свою незалежність від біди, яка прийшла з російськими танками, і стала великим випробуванням, адже відбувається агресія як військова, так і втручання у духовний простір»,— зауважив спікер ВР.

При цьому він наголосив, що «парламент, світська влада не має наміру втручатися, чи регламентувати релігійне життя, але є прихильником того, щоб в Україні була єдина православна церква, і ми лише повторили молитви мільйонів українців, звертаючись до Патріарха Варфоломія».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!