Клінтон оприлюднила дані про стан свого здоров"я та продовжила кампанію

За словами лікарки Гіларрі Клінтон, кандидатка в президенти від демократів залишається здоровою і здатною очолювати Сполучені Штати Америки. Її конкурент Дональд Трамп теж повідомив про чудовий стан свого здоровʼя.

Гілларі Клінтон повернулася до передвиборної кампанії в четвер, 15 вересня, після погіршення стану здоров’я, спричиненого пневмонією. Через хворобу кандидатка у президенти США від Демократичної партії на три дні вибула з передвиборчої кампанії.

Нагадаємо, що 11 вересня вона під час заходів до 15-х роковин атаки на вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру відчула запаморочення і зневоднення. Цей випадок підняв питання щодо відкритості кандидатів у президенти США щодо їхнього здоров’я.

Згідно з листом від лікарки Клінтон Лізи Бардак з CareMount Medical, сканування грудної клітини виявило «помірну, незаразну бактеріальну пневмонію». Бардак також заявила, що Клінтон призначено 10-денний курс антибіотиків. «Вона добре видужує за допомогою антибіотиків та відпочинку,— цитує листа Бардак агенція AP.— Вона залишається здоровою і здатною служити в якості президентки Сполучених Штатів».

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп, у свою чергу, також опублікував результати лабораторних аналізів свого недавнього медичного обстеження. За даними особистого лікаря Трампа, кандидат від республіканців «перебуває у відмінному фізичному здоровʼї».

Поділитись

Гілларі Клінтон на лікарняному (12.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1K0RN

Гілларі Клінтон на лікарняному (12.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!