Бюджет ЄС-2017: більше - мігрантам, менше - бідним регіонам

Уряди країн ЄС погодились з пропозиціями ЄС щодо бюджету на 2017 рік

Держави-члени Європейського Союзу у понеділок, 12 вересня, погодилися скоротити видатки бюджету ЄС на програми допомоги бідним регіонам блоку, переважно на сході, і натомість збільшити витрати на подолання кризи біженців та стимулювання економічного зростання.

Уряди держав ЄС погодилисяь на чверть — до 5,2 мільярда євро — збільшити видатки на міграційну політику. Натомість на чверть буде зменшена допомога відсталим регіонам.

Пропозиція Європейської Комісії збільшити видатки на боротьбу з кризою біженців в бюджеті ЄС на 2017 рік була повністю підтримана урядами держав-членів. Так, на подолання кризи мігрантів і на сферу безпеки наступного року буде виділено приблизно на 25 відсотків більше коштів, ніж у 2016-му, повідомила 12 вересня Рада ЄС. Міграційний бюджет ЄС на наступний рік становитиме 5,2 мільярда євро, включаючи кошти на зміцнення зовнішніх кордонів, переселення шукачів притулку та інтеграцію мігрантів. Ще 2,2 мільярда євро будуть виділені на програми, які реалізовуватимуться за межами ЄС, з метою подолання причин, які призводять до виникнення потоків біженців.

Держави-члени ЄС також підтримали збільшення фінансування проектів, спрямованих на стимулювання економічного зростання та створення робочих міць, на 9 відсотків — до 19 мільярдів євро.

Натомість витрати на найменш розвинені регіони ЄС у 2017 році будуть зменшені на 24 відсотки порівняно з 2016 роком. Загалом видатки бюджету ЄС у 2017 році планують зменшити на 7 відсотків — до 133,8 мільярда євро, зі 144 мільярда у 2016 році.

Дивитись відео01:56

Поділитись

Бюджет ФРН: більше витрат на оборону, біженців та пенсії (07.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JxIf

Бюджет ФРН: більше витрат на оборону, біженців та пенсії (07.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!