Прем"єр Франції: Будуть нові атаки, будуть безневинні жертви

Мануель Вальс попередив французів щодо нових терактів

Премʼєр-міністр Франції Мануель Вальс попередив, що в країні у майбутньому відбуватимуться нові терористичні атаки. «Будуть нові атаки, будуть безневинні жертви. Це одна з моїх місій — сказати цю правду народу Франції»,— заявив Вальс у неділю, 11 вересня, в інтервʼю радіо Europe 1 і телеканалу Itele.

Незважаючи на загрозу нових терактів, Мануель Вальс не підтримує пропозицію Ніколя Саркозі створити спеціалізовані суди і тюрми для підозрюваних у тероризмі.

Він нагадав, що лише за останній тиждень сили безпеки країни попередили два теракти. За словами Вальса, на даний момент за близько 15-ма тисячами радикалізованих осіб в країні поліція та спецслужби ведуть спостереження.

Крім того, премʼєр не підтримав нещодавню пропозицію колишнього президента Франції Ніколя Саркозі посилити заходи безпеки, створивши в країні спеціалізовані суди та тюрми для осіб, які підозрюються у звʼязках з терористичними організаціями. «Він (Саркозі — Ред.) неправий, коли пропонує фактично скрутити вʼязи верховенству права»,— зазначив Вальс.

Нагадаємо, минулого тижня французька поліція попередила два теракти у Парижі — біля собору Нотр-Дам де Парі та на залізничному вокзалі. За даними правоохоронців, в обох випадках за зловмисниками стояла «Ісламська держава».

Дивитись відео01:33

Поділитись

Через теракти туристи оминають Францію (10.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JfNs

Через теракти туристи оминають Францію (10.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!