ФІФА підтвердила санкції проти "Реала" і "Атлетіко"

Deutschland Fussball

Апеляційний комітет Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) у четвер, 8 вересня, відхилив апеляцію іспанських футбольних клубів «Реал» (Мадрид) і «Атлетіко» (Мадрид) на рішення ФІФА щодо заборони заявляти нових футболістів під час наступних двох трансферних вікон, яке було ухвалено у січні 2016 року.

Обом клубам забороняється заявляти нових футболістів під час наступних двох трансферних вікон. Утім, вони можутьще оскаржити це рішення ФІФА у Міжнародному спортивному арбітражі.

Заборона для клубів на заявлення нових футболістів, а також штрафи — 360 тисяч швейцарських франків для «Реала» і 900 тисяч для «Атлетіко» — були накладені ФІФА через порушення, які клуби допускали під час підписання іноземних гравців, яким не виповнилося 18 років. Протягом розгляду апеляції клуби мали змогу підписувати нових гравців під час останнього трансферного вікна, яке закрилося минулого місяця. Тепер клуби не матимуть такого права під час трансферних вікон у січні та липні-серпні 2017 року.

Утім, клуби ще можуть оскаржити рішення ФІФА у Міжнародному спортивному арбітражному суді (CAS). Про намір зробити це якнайшвидше вже заявили у мадридському «Реалі», назвавши рішення ФІФА несправедливим та висловивши впевненість у тому, що CAS ухвалить прийнятне для них рішення.

Дивитись відео00:45

Поділитись

Новий рекорд у футбольних трансферах (09.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JeU3

Новий рекорд у футбольних трансферах (09.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!