Українські програмісти увійшли до рейтингу найкращих у світі

Наша країна посіла 11-те місце у рейтингу одного з міжнародних спеціалізованих кадрових порталів, який пропонує розробникам задачі різної складності.

Про це йдеться в сюжеті програми «Сніданок з 1+1».

За даними дослідження, очолює рейтинг Китай, а до першої пʼятірки потрапили Росія, Польща, Швейцарія та Угорщина. Всього у переліку 50 країн.

Окрім загальних результатів, автори рейтингу оприлюднили дані у різних категоріях. Виявилося, що саме українські програмісти у топ пʼятірці серед знавців математики і найкраще обізнані в IT-безпеці.

Тим часом, українська команда студентів Києво-Могилянської академії перемогла у конкурсі Google зі створення мобільних додатків AdMob Student Challenge 2016.

Про це повідомляється в офіційному блозі Google-Україна.

«Отже, після розгляду робіт 4 регіональних фіналістів наші судді вибрали глобального переможця, який отримає головний приз — поїздку до Сан-Франциско з відвідуванням Googleplex. Переможець конкурсу — барабанний дріб — українська команда Turbo Rocket Games з додатком Dragon Sim Online!» — йдеться у повідомленні.

Загалом свої додатки, монетизовані за допомогою AdMob, на конкурс подали понад 100 студентських команд з усього світу.

Turbo Rocket Games розробляє та випускає мобільні ігри категорії «симулятори». У складі команди розробників чотири особи: менеджер Turbo Rocket Games Володимир Дученчук, ігровий дизайнер Ярослава Гірілішена, програміст Ілля Бакуров та бекенд-розробник Сергій Доценко. Всі учасники команди були або є студентами Києво-Могилянської Академії, факультет інформатики.

За словами судді конкурсу і президента з видавничих справ Glu Mobile Кріса Ахавнра, після вивчення бізнес-звітів він «був вражений кількістю ідей, які кожна команда вклала в свої додатки». «Я впевнений, що ці фіналісти матимуть великий вплив на мобільну екосистему»,— наголосив Ахавнр.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Міністерство освіти і науки за підтримки Google Україна представило проект «Ідеї, що змінюють світ», де кожен зможе запропонувати оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!