ЄС платитиме сирійським біженцям у Туреччині гроші на картки

Євросоюз виділив на програму допомоги 348 мільйонів євро. Починаючи з жовтня 2016 року, гроші щомісяця отримуватимуть близько мільйона біженців, які їх найбільше потребують.

Європейський Союз вирішив виділити 348 мільйонів євро на нову гуманітарну програму, в рамках якої сирійські біженці в Туреччині вперше отримають фінансову допомогу на дебітні платіжні картки. Як повідомив у четвер, 8 вересня, єврокомісар з гуманітарної допомоги і кризового урегулювання Христос Стиліанідіс, це є найбільшою програмою гуманітарної допомоги в історії ЄС.

Планується, що в рамках так званої Надзвичайної програми соціальної допомоги підтримка надаватиметься близько мільйону сирійських біженців, які її особливо потребують. Вони зможуть з жовтня 2016 року щомісяця отримувати на платіжні картки гроші, які використовуватимуть на найнеобхідніше: купівлю їжі та інших потрібних для життя речей, оплату житла, навчання. При цьому Стиліанідіс не повідомив, яку суму отримає кожен біженець, адже це, за його словами, визначатиметься індивідуально в кожному окремому випадку. Для прикладу, сімʼї отримуватимуть додаткові кошти на навчання дітей, повідомляє агентство dpa.

Нагадаємо, укладена у березні 2016 року угода між ЄС і Туреччиною передбачає виділення Євросоюзом трьох мільярдів євро на покращення умов перебування біженців у країні.

DW.COM

Меркель заявила про прогрес у подоланні кризи біженців

ЮНІСЕФ: 50 мільйонів дітей у світі — біженці

Багато з неповнолітніх біженців гинуть під час втечі до інших країн або ж піддаються сексуальній експлуатації і насильству, наголошують у ЮНІСЕФ. (07.09.2016)

Могеріні: Домовленості між ЄС і Анкарою щодо біженців лишаються в силі

Всі попередні домовленості між ЄС та Туреччиною щодо врегулювання кризи біженців та скасування візового режиму залишись незмінними, заявила Федеріка Могеріні. (03.09.2016)

Поділитись

Бюджет ФРН: більше витрат на оборону, біженців та пенсії (07.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JxIf

Бюджет ФРН: більше витрат на оборону, біженців та пенсії (07.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!