Штайнмаєр: Прогрес по Мінську-2 потрібний терміново

Клікін та Штайнмаєр (фото з архіву)

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що для повної реалізації угоди про припинення вогню на Донбасі потрібно ще багато працювати. Однак прогрес по ній «необхідний терміново», наголосив глава МЗС Німеччини у четвер, 8 вересня, під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Україні Павлом Клімкіним у Берліні.

Однак для повної імплементації угоди про припинення вогню на Донбасі треба ще багато працювати, наголосив глава німецького МЗС. Реалізацією мінських домовленостей Штайнмаєр не задоволений.

«Що стосується імплементації мінських угод, ми повинні також говорити про закон про спеціальний статус, закон про місцеві вибори, закон про амністію. З цього приводу наші юридичні експерти багато разів зустрічалися протягом літа, але ми обоє знаємо, що необхідно буде багато роботи, щоб, зрештою, дійти згоди щодо цього»,— наводить слова Штайнмаєра Reuters.

Що стосується стану реалізації мінських домовленостей, то Штайнмаєр знову висловив незадоволення ним. «Ми не задоволені і не можемо бути задоволені станом реалізації мінських угод»,— цитує Штайнмаєра AFP. Міністр додав, що жодна сторона з «нормандської четвірки» не може допустити, щоб «з реалізацією угод ми товчились на місці».

Нагадаємо, у четвер Павло Клімкін здійснює візит до Берліна, де проводить зустріч з німецькими політиками для «поглиблення українсько-німецького діалогу, а також розвитку двосторонньої взаємодії з метою проведення структурних реформ в Україні», зазначили напередодні в українському МЗС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!