Вибори на півночі ФРН: Меркель закликають змінити політику щодо біженців

Через політику канцлерки ФРН Анґели Меркель щодо біженців ситуація для її партії — Християнсько-демократичного союзу (ХДС) стає дедалі загрозливішою. Про це заявив голова баварської партії Християнсько-соціальний союз (ХСС), що є сестринською для ХДС, Горст Зеегофер в інтервʼю виданню Sueddeutsche Zeitung, оприлюдненому у вівторок, 6 вересня.

Анґела Меркель (п) та Горст Зеегофер Ситуація для партії Меркель ХДС стає дедалі загрозливішою — насамперед, через політику канцлерки щодо біженців, заявив голова ХСС Горст Зеегофер.

За словами Зеегофера, «катастрофічний» результат виборів до земельного парламенту в федеральній землі Мекленбург — Передня Померанія став розплатою за політику уряду щодо біженців. «Люди просто більше не розуміють, як в Німеччини робиться політика. Вони відчувають, що не беруть участі в цьому»,— сказав керівник баварського уряду журналістам. Водночас його «неодноразові заклики до зміни курсу» так і лишились не почутими, нарікає Зеегофер. На тлі цього він також виступив з вимогою до канцлерки приділяти більше уваги внутрішній політиці.

Нагадаємо, Меркель взяла на себе відповідальність за провальний результат виборів для ХДС, що в її рідній землі змогла посісти лише третє місце, отримавши 19 відсотків голосів. При цьому правопопулістська партія «Альтернатива для Німеччини» отримала понад 20 відсотків голосів виборців.

Водночас Меркель і надалі впевнена, що її рішення пустити біженців у Німеччину було правильним.

DW.COM

Черговий успіх правих популістів: що таке «Альтернатива для Німеччини?»

Правих популістів не допустять до уряду в Мекленбурзі

Питання формування нової коаліції в Мекленбурзі залишається відкритим. Проте співпрацю з правопопулістами, які посіли друге місце на виборах у земельний парламент, виключили усі партії. (05.09.2016)

Коментар: Шок, про який попереджали

Усі знали, з якого боку вдарить. Стрімкість успіху «Альтернативи для Німеччини» була такою ж передбачуваною, як і поразка досвідчених, вважає Марсель Фюрстенау. (04.09.2016)

Поділитись

Партія Меркель поступилась противникам мігрантів (05.09.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Jvph

Партія Меркель поступилась противникам мігрантів (05.09.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!