ЮНЕСКО: Всі діти Землі отримають шкільну освіту лише у 2059 році

Шкільна освіта, ЮНЕСКО, ООН, доповідь ЮНЕСКО, рівень освіти, рівень грамотності населення, шанси на здобуття освіти, сталий розвиток, концепцію сталого розвитку

Тільки у 20142 році усі діти планети зможуть здобувати початкову шкільну освіту. Такого висновку дійшли автори доповіді ЮНЕСКО щодо глобального стану освіти на 2016 рік, оприлюдненій у вівторок, 6 вересня.

Початкова шкільна освіта для всіх дітей на Землі стане реальністю лише з 2042 року. Такий висновок містить доповідь ЮНЕСКО щодо глобального стану освіти.

Фахівці Організації ООН з питань освіти, науки та культури зазначили, що середню шкільну освіту усі діти Землі здобудуть лише до 2059 року. Сподіватись на рівний доступ всіх дітей планети до професійної чи повної середньої освіти можна буде не раніше 2084 року, йдеться в доповіді ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що концепція сталого розвитку ООН передбачає рівні шанси для всіх дітей Землі на здобуття повноцінної та якісної освіти до 2030 року.

DW.COM

Міносвіти презентувало реформу шкільної освіти, яка включає 12-річку

На власний ризик: без стипендії чи без освіти?

Більшість студентів в Україні може бути позбавлена стипендій. Дехто вбачає в цьому крок до реформи неефективної вищої освіти. Інші побоюються, що освіта на власний ризик лише погіршить її якість. (12.08.2016)

Визнання дипломів: поневіряння випускників українських вишів у Німеччині

Випускникам українських вишів, як правило, украй складно домогтися визнання дипломів у Німеччині. Про проблему знають вже давно і в Україні, і у ФРН. Але чи щось робиться для її вирішення? (18.07.2016)

Поділитись

За освітою в Україну: особливості вступної кампанії дітей з окупованих територій (26.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Iuyn

За освітою в Україну: особливості вступної кампанії дітей з окупованих територій (26.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!