Samsung призупиняє продаж та відкликає смартфони Galaxy Note 7

Унаслідок технічного дефекту акумуляторів компанія-виробник електротехніки Samgsung Electronic Co. оголосила про призупинення продажу та відкликання проданих смартфонів моделі Galaxy Note 7. Про відповідне рішення південнокорейська компанія повідомила в пʼятницю, 2 вересня, після отримання інформації про випадки займання приладів під час підзарядки.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7Технічний дефект акумуляторів вже призвів до десятків випадків займання смартфонів Samsung Galaxy Note 7.

«Зареєстровано 35 випадків по всьому світу, тож зараз ми проводимо розслідування спільно з нашими постачальниками, аби встановити, які акумулятори, можливо, мають такий самий дефект»,— заявив представник компанії, якого цитує агенція dpa.

Як зазначили в компанії, ті, хто вже придбав такий смартфон, зможе безкоштовно обміняти його на новий. Загалом кампанія з відкликання гаджетів зачепить 10 країн. Смартфони Galaxy Note 7 надійшли в продаж 19 серпня поточного року. Компанія встигла продати близько одного мільйона смартфонів цієї моделі, а зібрати — 2,5 мільйона. Відкликання не стосуватиметься смартфонів, проданих у Китаї, оскільки в них використано акумулятори іншого постачальника.

Південнокорейська компанія є лідером на світовому ринку смартфонів — на кінець другого кварталу поточного року частка Samsung становила 22,4 відсотки. Коли 31 серпня зʼявилися повідомлення ЗМІ про технічні дефекти в деяких нових смартфонах, капіталізація компанії зменшилася через падіння курсу акцій на 4 мільярди доларів США, повідомляло видання Wall Street Journal.

DW.COM

Gamescom: Гра на мільярди

40-річчя Apple: криза середнього віку

Найдорожча компанія у світі, схоже, переживає кризу. Темпи зростання уповільнилися, шеф діє непереконливо, бракує нових революційних продуктів. У Apple настає доба змін. (01.04.2016)

Samsung Electronics хоче стати схожою на компанію-стартап

Компанія Samsung Electronics оголосила про перехід від авторитарної та ієрархічної корпоративної культури до такої, що нагадуватиме стратап. (24.03.2016)

Поділитись

Новітні технології: камера з кутом огляду 360 градусів (22.02.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I04P

Новітні технології: камера з кутом огляду 360 градусів (22.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!