Меркель щодо мільйона біженців у Німеччині: 2015-й не повториться

Анґела Меркель

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель на закритому засіданні керівництва фракції «Християнсько-демократичного союзу» (ХДС) та Християнсько-соціального союзу" (ХСС) запевнила політичних соратників, що ситуація 2015 року з кризою біженців не повториться. Про це агенції dpa розповіли учасники зборів. Тоді до Німеччини прибули рекордні близько мільйона шукачів притулку. На засіданні у четвер, 1 вересня, Меркель наголосила, що в її пріоритетах — повернення мігрантів, яким відмовили у притулку, до країни походження.

«Репатріація, репатріація та ще раз репатріація»,— так звучить пріоритет Меркель у політиці щодо біженців. На закритому засіданні фракції ХДС/ХСС колеги попросили канцлерку висунути свою кандидатуру вчетверте.

«На наступні місяці найважливішим є: репатріація, репатріація та ще раз репатріація»,— процитували голову уряду агентству Reuters учасники зустрічі. Позиція канцлерки полягає в тому, що ФРН мусить допомагати тим біженцям, які потребують підтримки, зокрема через переслідування у рідній країні. Задля цього ж іншим варто повернутися на батьківщину, переконана Меркель.

Питання четвертого терміну

На засіданні було порушене також питання наступної каденції канцлерки — Меркель досі не оголосила, чи претендуватиме на посаду голови уряду на парламентських виборах наступного року. Голова фракції ХДС/ХСС Фолькер Каудер сказав їй, що «дуже багато хто у фракції зрадів би, якби ти знову обійняла цю посаду», наводить його слова агентство AFP. Ця фраза зірвала оплески депутатів, утім, Меркель не дала остаточної відповіді.

Дивитись відео02:00

Поділитись

«Культура гостинності» Анґели Меркель під загрозою (31.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JtBO

«Культура гостинності» Анґели Меркель під загрозою (31.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!