Працівники фабрики Cola-Cola у Франції знайшли 370 кілограмів кокаїну

У контейнері з концентратами апельсинового соку знайшли 370 кілограмів кокаїну

Працівники фабрики Cola-Cola у містечку Сінь на півдні Франції знайшли вантаж кокаїну вагою 370 кілограмів. Наркотик було запаковано в пакети та доставлено в контейнері з концентратами апельсинового соку, який прибув із Коста-Рики, повідомила в середу, 31 серпня, прокуратура Марселя.

Вантаж наркотиків знайшли працівники фабрики в контейнері з концентратами апельсинового соку, який прибув із Коста-Рики. Вартість знахідки — близько 50 мільйонів євро.

«Ви цілком можете уявити собі цей сюрприз»,— цитує речника Coca-Cola інформагенція Reuters. Речник додав, що працівники фабрики викликали поліцію. Тож слідчі не розглядають їх як підозрюваних.

Вулична вартість знайденого вантажу — близько 50 мільйонів євро. За даними інформагенції AFP, поки нікого не затримали. Поліція встановлює місце походження наркотика. Відкрито кримінальне провадження.

У квітні 2015 року французькі митники конфіскували 2,2 тонни кокаїну, виявленого на вітрильному судні поблизу узбережжя острова Мартиніка. Це була одна з найбільших знахідок наркотиків французьких правоохоронців за останній час.

Дивитись відео01:49

Поділитись

«Легальні наркотики»: залежність як від кокаїну (19.04.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IYeW

«Легальні наркотики»: залежність як від кокаїну (19.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!