Незабаром стартує новий набір в патрульну поліцію

Найближчим часом в Україні стартує новий набір в патрульну поліцію. Як повідомив в Facebook речник МВС Артем Шевченко, планується набрати до тисячі чоловік.

Коментуючи поведінку миколаївських поліцейських, які діяли під час пʼяної сутички в центрі міста, він зазначив, що вони будуть покарані.

«Чи покарають, не сумнівайтеся. До речі, дуже скоро в патруль буде новий набір — 1000 чоловік. Буде багато інформації про це. І мені дуже цікаво, скільки з тих, хто зараз істерить і шаленому заламує руки „ой все погано, все пропало, вони погані, реформа провалена“ — спробує взяти на себе відповідальність і прийти служити громадянам і правопорядку. Поліцейські з інших країн не прийдуть або з інших планет не прилетять»,— написав Шевченко.

Нагадаємо, в Миколаєві в ніч на 30 серпня на перехресті вул. Соборна і Адмірала Макарова двоє пʼяних чоловіків напали на таксиста, а також били і ображали перехожих. За фактом бездіяльності співробітників поліції, які прибули на місце події, розпочато службову перевірку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!