Б.Ложкін йде з держслужби

Крім того, Б.Ложкін стане позаштатним радником Президента і продовжить роботу на посаді заступника голови Національної ради реформ — також на громадських засадах.

Борис Ложкін йде з посади глави АП, але залишається працювати в команді Президента, зайнявши пост секретаря Національної інвестиційної ради на громадських засадах. Про це на засіданні Національної ради реформ повідомив Президент Петро Порошенко, передає УНН.

Ротація в команді Президента і призначення Б.Ложкіна на посаду керівника Національної інвестради вказує на те, що глава держави має намір посилити роботу по залученню інвестицій в Україну.

Б.Ложкін був призначений на посаду глави Адміністрації Президента у червні 2014 року.

Координував роботу зі створення “Стратегії сталого розвитку “Україна-2020” і підготовку парламентської Коаліційної угоди після виборів 2014 року. Також Б.Ложкін курирував процес законодавчого позбавлення прокуратури функції загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро, функціонування Ради з питань судової реформи, займався реформуванням АП.

На посаді заступника голови Національної ради реформ займався координацією процесу реформування країни в сфері оборони і правоохоронних органів, дерегуляції, газової галузі, держзакупівель, боротьби з корупцією, податковій сфері та ін.

Б.Ложкіна називають ідеологом залучення іноземних реформаторів для роботи на державних посадах в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!