В уряді ФРН запевняють, що переговори щодо TTIP продовжаться

 В уряді ФРН запевняють, що переговори щодо TTIP продовжаться

В уряді Німеччини заявляють про наміри продовжувати переговори між США та Європейським Союзом щодо угоди про зону вільної торгівлі («Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство» — TTIP). Як заявив у понеділок, 29 серпня, речник уряду ФРН Штеффен Зайберт, переговори продовжаться, попри те, що Брюссель та Вашингтон «мають різні погляди на важливі питання», повідомляє агенція dpa.

Переговори між Євросоюзом та США щодо зони вільної торгівлі продовжаться, попри різні погляди на важливі питання, заявив речник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

Крім того, у Брюсселі також повідомили, що у перемовинах про TTIP Єврокомісія «має послідовний прогрес». Речник Єврокомісії нагадав у понеділок, що члени ЄС надали Єврокомісії мандат на проведення переговорів, і під час саміту ЄС у червні цей мандат був продовжений. Водночас він не виключив, що до кінця року переговори можуть завершитись.

Як відомо, напередодні віце-канцлер Німеччини Зіґмар Ґабріель заявив про те, що переговори щодо створення TTIP "де-факто провалилися.

Нагадаємо, що у разі укладенні угоди між США та ЄС TTIP стане найбільшою у світі зоною вільної торгівлі з загальним населенням близько 800 мільйонів людей. Проте хід переговорів регулярно критикується по обидва боки Атлантики. Зокрема, у травні 2016 року ЗМІ оприлюднили інформацію, згідно з якою американська сторона нібито чинить неабиякий тиск на Євросоюз щодо низки пунктів угоди, що може призвести до суттєвого погіршення споживчих стандартів та послаблення захисту довкілля в ЄС. Пізніше у США та ЄС на офіційному рівні спростували інформацію, що TTIP знизить стандарти.

DW.COM

Юнкер: ЄС та США хочуть завершити перемовини щодо ЗВТ до кінця 2016 року

Долю угоди про торгівлю між ЄС та Канадою вирішуватимуть національні парламенти

На тлі невдоволення угодою зі США представники урядів окремих країн-членів ЄС наполягли на розгляді торговельної угоди з Канадою в національних парламентах. (05.07.2016)

Ґабріель розкритикував Меркель за поспіх щодо угоди про ЗВТ між ЄС і США

На думку віце-канцлерка Німеччини, плани Анґели Меркель завершити переговори з США про ЗВТ до кінця року є помилковими. Зіґмара Ґабріеля також непокоїть рівень стандартів у цій угоді. (28.05.2016)

Поділитись

Вільна торгівля: чи тиснуть США на ЄС? (02.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IgkC

Вільна торгівля: чи тиснуть США на ЄС? (02.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!