У Франції взяли під варту родича нападника на Charlie Hebdo

У Франції взятий під варту родич одного з терористів-учасників нападу на редакцію сатиричної газети Charlie Hebdo в січні 2015 року. Двадцятирічного студента Мурада Хаміда підозрюють в звʼязку з терористичними організаціями та в участі у підготовці до терактів, повідомляють в суботу, 27 серпня, європейські інформагентства.

 У Франції взяли під варту родича нападника на Charlie Hebdo 26 серпня Мурад Хамід був екстрадований до Франції. Його звинувачують в участі у підготовці до терактів та у звʼязку з терористичними організаціями.

Наприкінці липня Хамід був затриманий при спробі перетнути болгарсько-турецький кордон, а у пʼятницю, 26 серпня, він був екстрадований до Франції. Правоохоронці припускають, що він намагався пробратися до Сирії, щоб долучитися до терористичного угруповання «Ісламська держава».

Минулого року одразу після теракту в редакції Charlie Hebdo Хамід був узятий під варту французькою поліцією, проте відпущений через 48 годин. При цьому ще з 2014 року його імʼя було занесена до реєстру французьких органів безпеки з переліком людей, які дотримуються радикальних переконань.

Нагадаємо, в результаті збройного нападу на редакцію Charlie Hebdo 7 січня 2015 року загинули 12 осіб. Напад скоїли брати Шериф і Саїд Куаші, які заявили про свою приналежність до угруповання «Аль-Каїда». Одна з сестер затриманого Мурада Хаміда була одружена з Шерифом Куаші.

Дивитись відео03:24

Поділитись

Рік потому: життя після Charlie Hebdo (07.01.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HZYN

Рік потому: життя після Charlie Hebdo (07.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!