Президент Італії прибув до зруйнованого землетрусом Аматріче

Руйнування в Аматріче

Жертв землетрусу в Італії поховають в суботу, 27 серпня. У цей же день президент країни Серджо Маттарелла відвідав Аматріче, один з найбільш постраждалих від стихійного лиха населених пунктів. Маттарелла подякував рятувальникам, які працюють цілодобово на місці катастрофи. Мер містечка Серджо Піроцці показав президенту рівень руйнації. Президенту продемонстрували зону руйнування лише ззовні, оскільки в центрі Аматріче зберігається висока загроза подальших обвалів будівель.

До селища, яке найбільше постраждало від стихійного лиха, прибув президент країни Серджо Маттарелла. Він також візьме участь в похованні жертв землетрусу. Їхня кількість, за останніми даними, зросла до 284 осіб.

Вдень італійський президент візьме участь у церемонії поховання загиблих.

Як відомо, нищівний землетрус стався в центральній частині Італії у ніч на середу, 24 серпня. За ним послідували понад 1000 повторних сейсмічних поштовхів. Кількість загиблих станом на суботу сягнула 284 особи. Зокрема, трьох загиблих знайшли минулої ночі під руїнами готелю Roma. Більшу частину загиблих — 220 осіб — знайшли саме в Аматріче та навколо нього. Рятувальники не виключають, що остаточне число загиблих внаслідок землетрусу можне перевищити 300 осіб.

Як повідомлялось, італійський уряд оголосив надзвичайний стан та виділив додатково 50 мільйонів євро на допомогу постраждалим. Землетрус завдав також шкоди і культурній спадщині Італії: близько 300 історичних будівель зазнали пошкоджень внаслідок стихійного лиха.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!