Італійський уряд оголосив надзвичайний стан через наслідки землетрусу

На тлі масштабних руйнувань та численних жертв землетрусу італійський уряд оголосив надзвичайний стан та виділив іще 50 мільйонів євро на допомогу постраждалим. Кількість загиблих від лиха зросла до щонайменше 250 осіб.

Через масштабні руйнування та численні жертви землетрусу, що стався у ніч на середу, 24 серпня, в центральній частині Італії, італійський уряд запровадив надзвичайний стан. Про відповідне рішення уряду стало відомо в четвер, 25 серпня, після кризового засідання. На засіданні вирішили також виділити додатково 50 мільйонів євро допомоги постраждалим від стихійного лиха. Кошти мають піти на швидке та небюрократичне надання допомоги тим, хто найбільше її потребує, йдеться в повідомленні інформагенції dpa.

Тим часом кількість загиблих внаслідок землетрусу досягла щонайменше 250 осіб. 365 людей з пораненнями різного ступеня тяжкості доправили до лікарень. Водночас рятувальникам, які розбирають завали після стихійного лиха, вдалося звільнити з-під руїн будівель 215 людей. Але з вечора середи випадків порятунку потерпілих, що опинилися під завалами, не було.

Утім, багато хто з врятованих та поранених перебуває у вкрай важкому стані, тож лікарі змушені боротися за їхнє життя. Чимало людей провели ніч у наметах або в автомобілях. Активісти Червоного Хреста стали роздавати їжу та питну воду тим, хто втратив внаслідок стихійного лиха все, що мав.

Число зниклих безвісти невідоме

Досі невідомо, скільки людей вважати зниклими безвісти внаслідок лиха. У середу оцінки рятувальників в цьому плані коливалися від 50 до кількох сотень. У четвер оновлень інформації не було. Це почасти можна пояснити тим, що постраждалі гірські райони вважаються улюбленим місцем відпочивальників з великих міст, які рятуються тут від літньої спеки. Тож у сезон населення окремих поселень збільшується вдвічі, а іноді й втричі.

Нагадаємо, раніше рятувальники не виключали, що остаточне число загиблих внаслідок землетрусу може перевищити 300 осіб.

Дивитись відео00:59

Поділитись

Італійські рятувальники витягли з-під завалів 10-річну дівчинку (25.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JpGf

Італійські рятувальники витягли з-під завалів 10-річну дівчинку (25.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!