Помер колишній президент Німеччини Вальтер Шеель

Колишній президент Німеччини Вальтер Шеель помер у середу, 24 серпня. Про факт його смерті повідомили речник Вільної демократичної партії (ВДП) та канцелярія президента Німеччини.

Вальтер ШеельНа 98-му році пішов з життя екс-президент ФНР, колишній віце-канцлер і міністр закордонних справ в уряді Віллі Брандта Вальтер Шеель. Його вважають одним з архітекторів німецької «нової східної політики».

Вальтера Шееля вважають одним із творців «нової східної політики» ФРН у 70-х роках минулого століття, що призвела до нормалізації відносин з СРСР та соціалістичною Польщею. З 1969 по 1974 рік він обіймав посаду міністра закордонних справ та водночас пост віце-канцлера в коаліційному уряді соціал-демократа Віллі Брандта. З 1968 по 1974 рік Шеель очолював Вільну демократичну партію. Згодом, з 1974 по 1979 рік, Вальтер Шеель обіймав пост президента Німеччини, він був четвертим президентом ФРН.

Шеель був відомий не лише як політик, а й як співак. Платівка з однією з його пісень, записана з благодійною метою, з 1973 по 1974 рік розійшлася кількостю в 300 тисяч копій. З 2009 року Шеель проживав у курортному містечку Бад Кроцінґен поблизу Фрайбурга.

DW.COM

Політики бойкотують церемонію прощання з Кристіаном Вульффом

Німці не хочуть платити екс-президенту почесну пенсію

Наступник Кристіана Вульффа на посаді президента Німеччини вже відомий. Остання інтрига у «президентській епопеї»: чи отримає Вульфф почесну пенсію? Зрештою, пішов він з посади аж ніяк не з почестями. (21.02.2012)

Від Хойсса до Рау. В історії ФРН було вісім президентів

Сьогодні в Німеччині буде обрано нового федерального президента країни. Кандидатів двоє – Хорст Келер від опозиції та Гезіна Шванн – від правлячої коаліції. Якщо їй вдасться отримати більшість голосів на федеральних зборах, що обирають президента, вона стане першою в історії Німеччини жінкою на цій посаді. Але поки німецькі політики зважують усі ”за” і ”проти”, ми розкажемо вам про попередніх президе (23.05.2004)

Поділитись

Хто стане наступним президентом ФРН? (06.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J1XF

Хто стане наступним президентом ФРН? (06.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!