Греція закликала ЄС прискорити перерозподіл біженців

За словами міністра з питань міграції Греції Янніса Музаласа, сім тисяч біженців чекають на переселення, але інші країни-члени ЄС не посішають їх приймати.

Греція звернулася до Європейського Союзу із закликом прискорити перерозподіл біженців в інші держави-члени ЄС, як це і було заплановано минулого року. Про це у вівторок, 23 серпня, заявив міністр з питань міграції Греції Янніс Музалас.

«На даний момент у нас є сім тисяч готових до переселення осіб — і жодних відповідей від держав-членів Європейського Союзу, який мають їх приймати»,— цитує Музаласа агенція Reuters. За різними даними, в Греції зараз перебувають від 54 до 60 тисяч біженців. За словами Музаласа, з них від чотирьох до шести тисяч — не зареєстровані. Більшість з них планувала вирушити далі на північ, але через закриття кордонів біженці могли залишитися в країні.

94 відсотки біженців, що живуть в таборах на островах та в центрах для біженців на материковій частині Греції, походять з Сирії, Афганістану та Іраку, 46 відсотків становлять діти.

Нагадаємо, згідно з планом, 160 тисяч мігрантів мали перерозроділити між країнам ЄС упродовж двох років, до цього часу кількість переселених біженців з Греції та Італії не сягнула і чотирьох тисяч.

Поділитись

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IKzp

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!