Концерн Volkswagen призупиняє виробництво моделі Golf на головному заводі

Головний завод VW у Вольфсбурзі

Автогігант Volkswagen змушений призупинити виробництво автомобілів популярної моделі Golf на своєму головному заводі в Німеччині. Водночас це рішення VW не позначиться на річному плані виробництва, повідомив у суботу 20 серпня, агентству AFP представник концерну. Виробництво моделі Golf на головному заводі у Вольфсбурзі буде призупинено, починаючи «з понеділка і до кінця тижня», заявили в VW.

Volkswagen судиться з постачальниками автозапчастин, які призупинили співпрацю з автогігантом через скасування кількох замовлень без попереднього повідомлення.

Напередодні суд у місті Брауншвейгу ухвалив рішення зобов’язати ES Automobilguss, постачальника деталей коробки передач, а також виробника чохлів для сидінь, компанію Cartrim, відновити поставки, які були призупинені з початку місяця. Як зазначили в суді, концерн VW виконав необхідні умови для відновлення поставок, а тому постачальники порушують контракти і можуть бути оштрафовані на суму до 250 тисяч євро.

Однак жодна з компаній так і не відновила співпрацю з VW, а в ES Automobilguss вирішили подати апеляцію. Компанії звинувачують Volkswagen в скасування кількох замовлень без попереднього повідомлення або компенсації. Що, за їхніми словами, не залишило їм для захисту своїх працівників жодного іншого вибору, окрім як призупинити поставки.

Минулого року у Вольфсбурзі було вироблено близько 815 тисяч автомобілів, зокрема і 500 тисяч авто моделі Golf та його мінівен-версії Golf Sportsvan. Після «дизельного скандалу», який спалахнув майже рік тому і коштує VW чималих витрат, концерн намагається домогтися поступок від своїх постачальників.

Поділитись

Скандал із Volkswagen поставив під загрозу існування цілого міста (03.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IgxA

Скандал із Volkswagen поставив під загрозу існування цілого міста (03.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!