Каноїсти Дмитро Янчук та Тарас Міщук здобули бронзу на Олімпіаді в Ріо

Німецький екіпаж у складі Себастіана Бренделя і Яна Вандрея фінішував першим

Українські веслувальники Дмитро Янчук та Тарас Міщук в суботу, 20 серпня, на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро в заїзді каное-двійок на дистанції 1000 метрів фінішували третіми, принісши українській команді третю бронзову нагороду на Іграх.

Українські каноїсти двома секундами поступилися переможцям з Німеччини — екіпажу в складі Сабастіана Бренделя і Яна Вандрея. Друге місце посіли бразильці.

Українські каноїсти (3:45.949) двома секундами поступилися переможцям з Німеччини — екіпажу в складі Себастіана Бренделя і Яна Вандрея (3:43.912). Друге місце посів бразильський екіпаж у складі Ерлона Сілви та Ісакіяса Кейруша.

У заїзді жіночих байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів український екіпаж залишився без медалей, посівши четверте місце. Перемогла угорська четвірка, на другому місці — німкені, на третьому — екіпаж з Білорусі. У заїзді чоловічих байдарок-четвірок на 1000 метрів кращим також став німецький екіпаж, випередивши словаків та чехів..

Таким чином, українська команда вже завоювала на Олімпійських іграх у Ріо 9 медалей: 2 золоті, 4 срібні і 3 бронзові, та посідає 26 місце у неофіційному медальному заліку.

Поділитись

Чим здивувала Олімпіада в Ріо? (18.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JlAG

Чим здивувала Олімпіада в Ріо? (18.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!