Серед політиків ФРН триває дискусія про заборону паранджі

 Серед політиків ФРН триває дискусія про заборону паранджі

Премʼєр-міністерка федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Ганнелоре Крафт, яка представляє Соціал-демократичну партію Німеччини, заявляє, що відкрита для дискусії щодо часткової заборони в ФРН паранджі. «Ми ретельно перевіримо пропозиції щодо окремих заборон на носіння паранджі»,— заявила Крафт у суботу, 20 серпня, виданню Rheinische Post.

Партнери по коаліції з ХДС/ХСС — соціал-демократи — готові обміркувати пропозицію щодо часткової заборони на носіння паранджі. Натомість Зелені цю пропозицію розкритикували.

Представниця СДПН зауважила, що уже зараз матері у паранджі, які забирають дітей з ясел та садочків, повинні відкривати обличчя для того, «щоб вихователі знали, кому віддають дитину».

У свою чергу, популістськими назвала наміри ХДС/ХСС щодо намірів запровадити обмеження на носіння паранджі лідерка фракції Зелених у Бундестазі Катрін Ґерінґ-Екардт. «Заборона паранджі у держустановах так само важлива для безпеки в Німеччині, як би Зелені зробили заклик заборонити дизельні авто на Марсі, ніби це вплине на боротьбу зі змінами клімату на Землі»,— заявила Ґерінґ-Екардт виданню Die Welt, що вийшло друком у суботу.

Як відомо, напередодні міністри внутрішніх справ федеральних земель разом із главою МВС ФРН Томасом де Мезьєром, які представляють ХДС/ХСС, дійшли згоди щодо розробки пропозицій про введедння окремих заборон на носіння паранджі.

Міністри погодились, що у ФРН необхідно юридично запровадити зобовʼязання показувати обличчя там, де це є суспільно необхідним — під час водіння автомобілів, відвідування установ державної влади та державної служби, у відомстві реєстрації громадянських станів, у суді, а також у школах та університетах.

Дивитись відео00:41

Поділитись

Дискусія про паранджу в Німеччині (19.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Jlg3

Дискусія про паранджу в Німеччині (19.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!