ООН: 2,4 мільйона лівійців потребують гуманітарної допомоги

 ООН: 2,4 мільйона лівійців потребують гуманітарної допомоги

Гуманітарна ситуація в Лівії погіршується, більше 2,4 мільйона громадян країни гостро потребують допомоги, заявив у суботу, 20 серпня, спецпосланець Організації Обʼєднаних Націй щодо Лівії Мартін Коблер.

У ООН заявляють, що Лівія має «величезну» потребу у гуманітарній допомозі. Жителям країни бракує медикаментів, вакцин і кваліфікованої медичної допомоги.

«Їм не вистачає медикаментів, вакцин і кваліфікованої медичної допомоги»,— цитує Коблера агенція AFP. За оцінками ООН, на сьогоднішній день понад 300 тисяч лівійських дітей не мають можливості отримувати шкільну освіту. Понад 350 тисяч осіб залишилися без даху над головою і стали вимушеними переселенцями. Крім того, в країні перебувають 270 тисяч біженців з сусідніх країн, що ще більше ускладнює гуманітарну ситуацію в Лівії.

«Потреба в гуманітарній допомозі, яку спровокувала лівійська криза, величезна. І тому ми повинні докласти максимум зусиль, щоб повернути надію людям, особливо тим, хто потребує термінової допомоги»,— зазначив спецпосланець ООН.

Нагадаємо, уряд національної єдності Лівії на чолі з Фаїзом Сарраджем був сформований за посередництва ООН. Наприкінці березня 2016 року уряд прибув з Тунісу на територію Лівії. Нове керівництво країни має повернути стабільність у країні, розколотої після падіння режиму Муаммара Каддафі у 2011 році.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!