У Німеччині мають намір частково заборонити паранджу

У ФРН можуть зобовʼязати жінок, які носять паранджу, показувати обличчя у певних сферах суспільного життя.

У Німеччині можуть частково заборонити носіння паранджі. Як заявив глава міністерства внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, відповідний намір погодили під час зустрічі земельні міністри внутрішніх справ Німеччини, які є представниками коаліції ХДС/ХСС.

«Ми одноголосно висловились за заборону паранджі. Вона є неприйнятною для нашої багатонаціональної країни»,— зазначив де Мезьєр в інтервʼю ZDF-Morgenmagazin у пʼятницю, 19 серпня. За його словами, міністри погодились, що у ФРН необхідно юридично запровадити зобовʼязання показувати обличчя там, де це є суспільно необхідним — під час водіння автомобілів, відвідування установ державної влади та державної служби, у відомстві реєстрації громадянських станів, у суді, а також у школах та університетах.

Як очікується, пізніше у пʼятницю, 19 серпня, де Мезьєр разом з земельними міністрами під час брифінгу представлять громадськості подробиці своїх пропозицій.

Раніше канцлерка ФРН Анґела Меркель заявила, що носіння паранджі заважає інтеграції у німецьке суспільство, а також пообіцяла, що у правовому вирішенні цього питання міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр може розраховувати на її повну підтримку.

Дивитись відео00:53

Поділитись

Вуличний художник одягнув Гілларі Клінтон у паранджу (03.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Jax6

Вуличний художник одягнув Гілларі Клінтон у паранджу (03.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!