До політв’язнів в кримських слідчих ізоляторах ставляться гірше, ніж до собак — Ю.Ільченко

До політв’язнів в кримських слідчих ізоляторах ставляться гірше, ніж до собак — Ю.Ільченко

Юрій Ільченко

До політв’язнів у кримських слідчих ізоляторах ставляться гірше, ніж до собак — до них застосовуються тортури і потужний психологічний тиск. Про це в ефірі “5 каналу” заявив кримський політв’язень-втікач, передає УНН.

“В ув’язненні ставляться гірше, ніж до собаки. Крім постійного фізичного впливу, тобто биття, застосують дуже сильний психологічний тиск. 24 години на добу потрібно було перебувати в камері з дуже яскравим включеним світлом, набагато яскравішим ніж у студії. 24 години на добу працювало телебачення з пропагандистськими програмами досить голосно. В нас не було в кожного навіть свого спального місця. Співкамерники були підібрані так, щоб чинили на нас тиск. Тобто, політв’язнів саджали по одному в камери. Потім їх стало багато, до нашої камери кинули ще одного політв’язня — Арсена Джепарова. Разом нам було трохи легше”, — заявив Ю.Ільченко.

Нагадаємо, кримський політв’язень Ю.Ільченко втік з-під так званого “домашнього арешту” в Севастополі після тривалого незаконного ув’язнення на материкову Україну.

Як повідомляв УНН, на території окупованого Криму утримуються 24 політв’язні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!