Ріо-2016: сенсаційне золото для господарів, смерть німецького тренера

Бразильський стрибун з жердиною Тьягу Браз да Сілва

Бразильський стрибун з жердиною Тьягу Браз да Сілва у понеділок, 15 серпня, сенсаційно виборов золото на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Він переміг з результатом 6 метрів 3 сантиметри, потіснивши на друге місце фаворита змагань, француза Рено Лавеллені, який здолав планку на висоті 5 метрів 98 сантиметрів.

Бразильський стрибун з жердиною Тьягу Браз да Сілва сенсаційно виборов золото. Десятий день Олімпіади став також трагічним — від отриманих травм помер німецький тренер з веслувального слалому Штефан Генце.

У бігу на 800 метрів зміг захистити титул кенієць Давід Рудіша. Друге золото полякам принесла метальниця молота Аніта Влодарчик.

За підсумком десяти днів змагань на Олімпіаді в неофіційному медальному заліку продовжує лідирувати команда США, спортсменам якої однак 15 серпня не вдалося завоювати золоті нагороди: 26 золотих медалей (75 загалом). На другій позиції — Великоританія (16 золотих нагород), далі йдуть Китай (15), Росія (11), Італія та Німеччина (по 8). Україні 15 серпня четверту срібну нагороду приніс Жан Беленюк.

15 серпня став також трагічним днем на Оліпміаді — від отриманих травм помер тренер німецької команди з веслувального слалому Штефан Генце. Кілька днів тому він потрапив в аварію.

Дивитись відео00:54

Поділитись

Мистецтво олімпійського манікюру (15.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JiTi

Мистецтво олімпійського манікюру (15.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!