У Нью-Йорку вбили імама та його помічника

Поліція Нью-Йорка розшукує зловмисника, яки застрілив імама та його помічника, коли ті поверталися зі служби. У поліції поки немає доказів, що напад повʼязаний з нетерпимістю до мусульман.

У Нью-Йорку невідомий чоловік вистрілами в голову убив 55-річного імама однієї з місцевих мечетей та його 64-річного помічника. Як повідомили в поліції Нью-Йорка в неділю, 14 липня, напад стався напередодні після обіду біля мечеті, коли імам та його супутник поверталися зі служби. Помічник імама був тяжко поранений, після чого помер у лікарні.

Поліція проводить розслідування та розшукує зловмисника. Правоохоронці, однак, поки не мають пояснення мотивів злочину. «Під час попереднього розслідування не виявлено нічого, що вказувало б на те, що вони стали мішенню атаки через їхню віру»,— заявив представник нью-йоркської поліції Генрі Сотнер, цитує агенція АР.

Тим часом члени мусульманської громади — переважно мігранти з Бангладеш — обурені вбивством та повʼязують напад на імама та його помічника з нагнітанням ісламсофобських настроїв у США. Увечері в суботу понад 100 представників громади взяли участь у мітингу з гаслами «Ми хочемо правосуддя!».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!