В Кабміні створюють офіс із залучення інвестицій

Запуск роботи офісу запланований на 1 вересня 2016 року. Підготовку запуску здійснюватиме перша заступниця міністра фінансів Оксана Маркарова.

Кабінет міністрів має намір уповноважити заступника міністра фінансів координувати роботу офісу з залучення іноземних інвестицій, заявив премʼєр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду у понеділок, 8 серпня.

«Для того, щоб забезпечити якісну взаємодію між офісом залучення інвестицій і урядом, ми повинні побудувати роботу таким чином, щоб була контактна особа, що забезпечить взаємодію. Ми повинні призначити уповноважену особу, якою буде заступник міністра фінансів, що буде координувати роботу офісу»,— сказав премʼєр, якого цитує агентство «Українські новини».

З слів Гройсмана, офіс матиме повну підтримку Міжнародного валютного фонду та знаходитиметься в будівлі уряду.

Під час засідання уряду в.о. керівником офісу була призначена перша заступниця міністра фінансів Оксана Маркарова. Їй доручили до 1 вересня набрати команду в офіс і забезпечити запуск його роботи.

Як повідомлялось, у травні 2016 року премʼєр-міністр Володимир Гройсман виступив за створення офісу з питань залучення інвестицій.

Дивитись відео03:41

Поділитись

Україна запрошує німецьких інвесторів

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GtRJ

Україна запрошує німецьких інвесторів

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!