У Скоп"є оголошено надзвичайний стан через повінь

Влада Македонії у неділю, 7 серпня, оголосила у столиці Скопʼє та у районах навколо столиці режим надзвичайного стану через сильну повінь, яка, за останніми даними, забрала життя щонайменше 21 особи.

Наслідки повені у Скоп'єЖертвами повені стала 21 особа, ще 6 зникли безвісти. У понеділок у Македонії оголошено день національної жалоби.

Проливні зливи спричинили у Скопʼє сильну повінь ввечері у суботу, 6 серпня, яка завдала пошкоджень багатьом будинкам та автомобілям, розмила дороги, зокрема, була зруйнована частина кільцевої дороги навколо столиці. Найбільше від високої води постраждали північні райони міста, постраждав також центр Скопʼє.

Як повідомили у поліції міста, серед загиблих внаслідок повені є діти. Рятувальники досі ведуть пошуки шести осіб, які вважаються зниклими безвісти. У понеділок, 8 серпня, у звʼязку з надзвичайними подіями у Македонії оголошено день національної жалоби. «Це катастрофа надзвичайно великого масштабу»,— заявив міністр охорони здоровʼя Македонії Нікола Тодоров, якого цитує Reuters.

Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган заявив, зо Євросоюз готовий надати допомогу Македонії для подолання наслідків повені.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!