Берлусконі продав ФК "Мілан" китайським інвесторам

Колишній премʼєр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі домовився про продаж своєї частки (99,93 відсотка) у футбольному клубі «Мілан» китайському консорціуму. Цю інформацію у пʼятницю, 5 серпня, підтвердили в холдингу Fininvest, який належить Берлусконі.

Сильвіо Берлусконі після виходу з лікарніПокупці упродовж наступних трьох років мають інвестувати в розвиток клубу 350 мільйонів євро, які, як очікується, підуть на купівлю нових гравців.

Консорціум Sino-Europe Investment Management Changxing, часткою у якому володіє також китайський державний фонд Haixia Capital, оцінив «Мілан» у 740 мільйонів євро. При цьому було враховано і борги клубу в 220 мільйонів євро, повідомляє агентство SID.

Берлусконі давно шукав інвесторів для клубу, який за титулами є одним з найуспішніших в Європі, однак останніми роками не демонстрував хороших результатів. Анонсована рік тому угода з продажу 48 відсотків футбольного клубу «Мілан» таїландському підприємцю Бі Таечауболу за 480 мільйонів євро восени минулого року зірвалася. До повного продажу клубу Берлусконі підштовхнула перенесена ним у червні важка операція на серці. У лютому цього року 79-річний Берлусконі відсвяткував 30 років з часу купівлі «Мілана».

Китайський консорціум погодився інвесувати в «Мілан» упродовж наступних трьох років 350 мільйонів євро, які, як очікується, підуть на купівлю нових гравців. У червні цього року китайський концерн Suning купив інший міланський клуб — «Інтернаціонале».

Дивитись відео02:14

Поділитись

Скільки грошей у футбольному бізнесі? (16.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J7Q8

Скільки грошей у футбольному бізнесі? (16.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!