Штайнмаєр: Трамп - "проповідник ненависті"

Дональд Трамп

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр назвав скандального кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа «проповідником ненависті». У четвер, 4 серпня, коментуючи ситуацію в міжнародній політиці, Штайнмаєр висловив занепокоєння «страхіттям націоналізму», яке шириться світом.

Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр порівняв кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа з німецькими правопопулістами та з прихильниками виходу Великобританії з ЄС.

Штайнмаєр закликав подивитися на правопопулістів у різних куточках світу: «(Якщо подивитися на — Ред.) AfD в Німеччині, або тих, хто, на мою думку, у безвідповідальний спосіб вели дебати щодо Brexit і нині не знають, що їм робити з результатом референдуму (у Великобританії — Ред.), або на таких проповідників ненависті, як Дональд Трамп у США, що обʼєднує усі ці партії та постаті? Вони грають зі страхами людей, вони керують за допомогою політики страху»,— сказав міністр.

Цього ж тижня досить відверто щодо Трампа висловився французький президент Франсуа Олланд, який назвав «перегиби» такими, що «викликають нудоту». Заяви Трампа Олланд назвав «образливими та принизливими».

Штайнмаєр у цей же день прокоментував напруження у відносинах між Німеччиною і Туреччиною. Міністр заявив, що «немає основи» для дискусій. Наразі Туреччина вважає, що Німеччина не сприймає всерйоз переворот 15 липня, з іншого боку, Німеччину не влаштовують масові арешти, до яких турецька влада вдалася після спроби перевороту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!