Під Алеппо від авіаудару постраждав табір біженців, загинули люди

Руїни Алеппо

Внаслідок авіанальоту поблизу Алеппо в Сирії загинули щонайменше дві дитини і згорів один із наметів у таборі для біженців. Як повідомляють спостерігачі у четвер, 4 серпня, у таборі загалом проживають 115 сімей. Щонайменше 16 цивільних загинули в ході загалом 40 нових авіаударів на сході міста, яке тривалий час вже перебуває в облозі урядових військ.

Внаслідок повітряних ударів по табору для біженців поблизу сирійського Алеппо загинули двоє дітей і згорів щонайменше один намет. Облога міста триває.

Як повідомлялося, війська сирійського уряду за підтримки російської авіації відбили у середу, 3 серпня, раніше взяту повстанськими силами частину території Алеппо. Опозиційні сили таким чином втратили свої здобутки після кількаденної наступальної операції, яка почалася у неділю у спробі прорвати облогу сил президента Башара Асада.

Незадовго до того війська Асада відрізали дорогу Кастелло — останній шлях, яким до міста постачалася гуманітарна допомога. Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав сторони протистояння в Сирії відкрити для представників Організації Обʼєднаних Націй доступ до Алеппо.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!