Українські консули намагаються потрапити до українських політв’язнів у РФ – І.Геращенко

Українські консули намагаються потрапити до українських політв’язнів у РФ – І.Геращенко

Ірина Геращенко

Українська сторона активно працює над звільненням українських політв’язнів в РФ, проте до них навіть не пускають консулів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Перший заступник голови Верховної Ради, передає УНН.

“Багато запитань останніми днями щодо звільнення політв’язнів, що знаходяться в тюрмах РФ. До С.Клиха, В.Виговського (у Валентина сьогодні день народження), О.Сенцова, інших місяцями не допускають консулів, попри постійні і настирливі звернення української влади, дипломатів, посольства. Це до питання, чи українська сторона винна в тому, що звільнення заручників рухається не так швидко, як про то всі ми мріємо. Але ми працюємо, ми на контакті з родичами, чим можемо, допомагаємо родинам, коли вони звертаються з нагальних питань. Проблема заручників, що знаходяться в тюрмах РФ, піднімається на всіх зустрічах на найвищому рівні і на всіх дипломатичних перемовинах. Важлива добра воля іншої сторони, бо ключ від всіх в’язниць на жаль, не в Україні”, — сказала вона.

Як повідомляв УНН, після того, як представники ОРДЛО повідомили, що вони утримують 45 українців, українська сторона вимагатиме негайного їх звільнення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!