Уряд ФРН підтримав угоду з Туреччиною попри зауваження щодо прав людини

ФРН чекає на виконання умов угоди Туреччиною

Федеральний уряд Німеччини виступає за виконання угоди з Туреччиною щодо кризи біженців та заявляє про її дотримання. Розʼяснення, озвучені у середу, 3 серпня, віце-речницею уряду ФРН Ульрікою Деммер, пролунали після заяви уповноваженої уряду з питань прав людини та гуманітарної допомоги Бербель Кофлер, яка закинула Анкарі порушення прав громадян.

Урядова уповноважена ФРН з прав людини Бербель Кофлер закинула Анкарі порушення прав і свобод громадян, але уряд Німеччини залишається на позиції підтримки угоди з Анкарою для вирішення кризи біженців.

Кофлер раніше у середу заявила, що не можна продовжувати виконання угоди з Туреччиною. «Ми маємо переосмислити (цей договір.— Ред.) у світлі розвитку подій у Туреччині»,— цитує її агенція AFP. Вона закликала провести нову оцінку співпраці Брюсселя та Анкари через відступ останньої від принципів правової держави. Зокрема, кадрові «чистки» після невдалого перевороту викликали занепокоєння у ЄС.

Утім, в уряді не підтримали її позицію. Угода ЄС з Туреччиною «неідеальна», вказав речник міністерства закордонних справ Німеччини Мартін Шефер. Тим не менш, наголосив він, федеральний уряд «повністю підтримує цю угоду». За його словами, позиції кабінету та уповноваженої у цьому питанні не збігаються на сто відсотків. Посада Кофлер, додав Шефер, дозволяє їй висловлювати власний погляд на події.

Дивитись відео00:37

Поділитись

Ердоган звинуватив Захід у підтримці тероризму (02.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JaPq

Ердоган звинуватив Захід у підтримці тероризму (02.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!