Європейська асоціація автовиробників виступила на підтримку застосування альтернативних видів палив

Європейська асоціація автовиробників виступила на підтримку застосування альтернативних видів палив

Європейські автомобілі в даний час відповідають найвищим екологічним стандартам, проте «тепер нам потрібно більш широке обговорення ефективної системи подальшого скорочення викидів CO2 за участю всіх зацікавлених сторін»,— сказав Ерік Джонеарт, генеральний секретар ACEA.

АСЕА виступає за систему, яка фокусується на зниженні загальних викидів CO2 від всіх видів транспорту.

«Для автомобільної промисловості, це означає, що ми повинні зосередити увагу не тільки на викидах від самого транспортного засобу, а й подивитися на інші чинники, що впливають на викиди в процесі експлуатації транспортного засобу»,- пояснив він.

«Це включає в себе і вміст вуглецю у паливі, і поведінку водія, і вік автомобільного парку тощо»,— додав пан Джонеарт.

За його словами, члени Європейської асоціації автовиробників будуть продовжувати інвестувати в альтернативні трансмісій, в тому числі електричні, гібридні двигуни, в альтернативні палива, газові транспортні засоби.

Тому ACEA вітає заклик до швидкого розвитку альтернативного палива. ACEA також закликає до гармонізації стимулів клієнтів у всіх країнах-членах ЄС, щоб вони підтримували на ринку транспортних засобів, які використовують альтернативне пальне.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, в Україні альтернативне (біо) пальне можна придбати на таких АЗК, як WOG, БРСМ, Авіас, Паралель.

За даними ІСЕ, які проводили дослідження якості альтернативного бензину на зазначених АЗК, всі відібрані проби пального продемонстрували високе октанове число та практичну відсутність домішок.

Також нагадаємо, аби заощадити на пальному, експерти радять українським водіям заправлятися біопальним, аніж дешевим бензином сумнівної якості.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!