Більше половини ринку скрапленого газу сьогодні знаходиться в тіні - експерт

Більше половини ринку скрапленого газу сьогодні знаходиться в тіні - експерт

“У скрапленому газі ситуація взагалі катастрофічна. Я думаю, що більше половини ринку скрапленого газу сьогодні знаходиться в тіні. Ви подивіться, що робиться по Києву, скоро вже, вибачте, в дитячих садках будуть ставити ці нелегальні модулі по заправці скрапленим газом”, — додав він.

Кожен третій літр моторного палива продається в Україні нелегально. На ринку нафтопродуктів наразі спостерігається спотворена конкурента картина, адже “сірі” дилери займаються вільним ціноутворенням. Про це в ефірі однієї з українських радіостанцій повідомив Президент асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України” Леонід Косянчук, передає УНН.

За словами експерта, в Україні склалася спотворена конкурентна картина, яка негативно впливає на ціни.

“Нелегальний ринок, на жаль, займається досить вільним ціноутворенням, не сплачуючи податки: ні з роздробу акцизи не платять, ні все інше”, — пояснив Л.Косянчук.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, за даними експертів, збільшення “тіньового” сегменту паливного ринку поставило легальний бізнес на межу виживання.

При цьому, за даними КП “Міськпаливо” через нелегальні газозаправки бюджет Києва щорічно недоотримує більше 300 млн грн.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!