Держдеп: Росії час зупинити наступ у Сирії

Джон Керрі

Російським збройним силам необхідно припинити наступальні операції на території роздертої громадянською війною Сирії, а також утримувати від атак сили уряду президента Башара Асада. Про це у понеділок, 1 серпня, заявив державний секретар США Джон Керрі.

Держсекретар США Джон Керрі закликав Росію утриматися від продовження наступальних операцій у Сирії. США обіцяють переконати опозицію на кроки у відповідь.

«Критично важливо, щоб Росія стримувала і себе, і режим Асада від наступу, тоді як на нашій совісті — стримати від подібних операцій опозицію»,— цитує голову Державного департаменту агентство Reuters. За його словами, поточні події важливі для оцінки здатності РФ та уряду Сирії припинити насильство, проте наявні «свідчення дуже непокоять».

Останнім часом у Сирії загострилася ситуація під Алеппо. Опозиційні Асаду сили 31 липня розпочали масштабний наступ на південно-західні райони Алеппо, які перебувають під контролем урядових військ. Крім того, 1 серпня у провінції Ідліб збили російський транспортний гелікоптер Мі-8 з трьома членами екіпажу і двома офіцерами на борту.

Дивитись відео00:29

Поділитись

У Сирії збито російський гелікоптер (01.08.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JZf5

У Сирії збито російський гелікоптер (01.08.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!