Горбатюк оскаржить свій недопуск до конкурсу на посаду голови ДБР

Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк вирішив оскаржити в суді відмову в доступі до конкурсу на посаду керівника Державного бюро розслідувань. Про це він повідомив в інтервʼю газеті «Сегодня».

Горбатюк зазначив, що конкурсна комісія зняла його з відбору, вирішивши, що йому не вистачає досвіду роботи на керівній посаді.

«Сказали, що в мене недостатньо стажу роботи на керівних посадах. Як у начальника він становить два роки і три місяці. Але в законодавстві й умовах чітко не прописано, що таке керівна посада. Мені багато разів доручали очолювати спеціальні слідчо-оперативні групи. У них входили по 20 осіб, 50, навіть більше. Це керівна посада? Вважаю, так. Тому з рішенням членів журі зняти мою кандидатуру з конкурсу не згоден. Буду його оскаржувати. Маю намір ще поборотися»,— заявив він.

Нагадаємо, 1 березня набув чинності закон про ДБР. Цьому органу мали передати від прокуратури розслідування кримінальних проваджень у тяжких злочинах і корупційних правопорушеннях топ-чиновників.

Однак комісію для призначення директора бюро вчасно сформувати не вдалося, і ДБР не розпочала роботи. Конкурс на керівні посади в бюро оголосили в травні, до 8 червня кандидати подавали документи. На конкурсний відбір подалася 81 особа, зокрема: Матіос, Горбатюк, помічник президента Олексій Горащенко, колишній директор Інтерполу в Україні Кирило Куликов, нардепи Ігор Лапін і Юрій Македон, колишній начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, колишній в.о. прокурора Києва Олег Валендюк, адвокат Яків Варичев, заступник міністра освіти Роман Греба.

Рішенням конкурсної комісії від 21 липня Горбатюка не допустили до участі в конкурсі через відсутність 5-річного стажу роботи на керівних посадах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!