Конституційний суд ФРН заборонив пряме включення Ердогана на акції в Кельні

У Кельні в неділю має пройти акція на підтримку турецької влади після невдалої спроби путчу. Організатори демонстрації хотіли прямого включення Ердогана і довели справу аж до Конституційного суду ФРН, але програли.

Демонстрація на підтримку турецької влади, яка запланована на неділю, 31 липня, в Кельні, відбудеться без прямого включення політиків з Туреччини, зокрема, президента країни Реджепа Таїпа Ердогана. Таке рішення прийняв Конституційний суд ФРН. Як повідомляє агенція dpa, це було зроблено з формальних причин. По-перше, повноваження представника оргкомітету не відповідали вимогам законодавства. По-друге, рішення судів попередніх інстанцій не порушили основоположні права організаторів акції.

Масова демонстрація на підтримку політики Ердогана може зібрати до 30 тисяч осіб. Офіційною темою заходу називають невдалу спробу путчу в країні. Очікується, що в демонстрації візьму участь міністр спорту Туреччини.

Крім того, в місті відбуватимуться акції праворадикалів та противників турецького президента. Безпеку в Кельні забезпечуватимуть близько 2700 поліцейських.

Як повідомляється, в поліції міста спочатку заборонили правим проводити демонстрацію цього дня, побоюючись заворушень, але суд дозволив проведення акцій.

Поділитись

Спроба путчу давно провалилася, арешти в Туреччині тривають (28.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JXAT

Спроба путчу давно провалилася, арешти в Туреччині тривають (28.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!