Прем"єр Баварії дистанціювався від політики Меркель щодо біженців

Після низки нападів у Німеччині глава баварського уряду Горст Зеегофер заявив, що політика канцлерки ФРН Анґели Меркель щодо біженців не працює. На його думку, необхідно обмежити імміграцію до Німеччини.

Після закритого засідання уряду Баварії у суботу, 30 липня, його глава та очільник Християнсько-соціального союзу (ХСС) Горст Зеегофер виступив із критикою політики щодо біженців своєї політичної союзниці — канцлерки ФРН Анґели Меркель. «Ми впораємося» (заява Меркель щодо кризи біженців 31 серпня 2015 року.— Ред.) — як би я не хотів, я не можу схвалити цього речення",— наводить слова баварського премʼєра агентство Reuters.

На його думку, проблемна ситуація надто масштабна, тоді як наявні досі рішення виявилися «незадовільними». «Обмеження імміграції — умова безпеки цієї країни»,— підкреслив Зеегофер. Утім, премʼєр найбільшої федеральної землі Німеччини додав, що не хоче конфліктів та політичних протистоять. Він додав, що дотримуватиметься угоди про союз ХСС та очолюваного Меркель Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Засідання земельного уряду відбулося після серії гучних нападів у Німеччині, зокрема у баварському Мюнхені. Керівництво Баварії ухвалило концепцію «Безпека через міць», за якою з 2017 по 2020 рік поліція щорічно поповнюватиметься 500 новими співробітниками. Водночас розширюватиметься мережа відеоспостереження на вокзалах, у громадському транспорті та публічних місцях.

Нагадаємо, Зеегофер вже неодноразово критикував політику Меркель щодо надання притулку. Під час кризи біженців баварський премʼєр-міністр ультимативно вимагав від канцлерки ФРН вжити швидких кроків для обмеження потоку шукачів притулку, погрожуючи політичними та юридичними наслідками для Берліна.

Дивитись відео01:39

Поділитись

Німеччина в шоці: дві атаки в Баварії протягом тижня

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JUbs

Німеччина в шоці: дві атаки в Баварії протягом тижня

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!