Путін заявляє про готовність задіяти «весь арсенал»

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія задіюватиме «весь запас наявних засобів» для захисту співвітчизників за кордоном.

Про це він заявив у вівторок на нараді послів і постійних представників РФ, передає власний кореспондент Укрінформу у РФ.

«Хочу, щоб усі розуміли: наша країна надалі енергійно відстоюватиме права росіян, наших співвітчизників за кордоном, використовуватиме для цього весь запас наявних засобів — від політичних та економічних до передбачених у міжнародному праві гуманітарних операцій — права на самооборону»,— сказав російський керівник.

При цьому Путін популярно пояснив, проти кого, у першу чергу, спрямований цей російський потенціал. На його думку, в Україні під загрозою опинилися «люди усіх національностей, їхня мова, культура, історія».

Російський керівник у властивій йому манері дав широке пояснення поняттю «Російські люди», яких Росія має захищати.

«Коли говорю про російських людей і російськомовних громадян, маю на увазі людей, які відчувають себе частиною так званого широкого «руського миру»,— не обовʼязково етнічно російські люди, але ті, хто вважає себе російською людиною»,— зазначив він.

Наскільки широким може бути такого роду «руський мир», Путін у своєму виступі не уточнив.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!