Материнська компанія Google збільшила прибутки на чверть

Neues Google Logo

Консолідований дохід компанії Alphabet, котра управляє активами Google, у другому кварталі 2016 року становила 21,5 мільярда доларів. Про це ідеться у звітності компанії, оприлюдненій у четвер, 28 липня. Дохід компанії збільшився на 21 відсоток у порівнянні з таким же періодом попереднього року.

Керівництво Alphabet, материнської компанії Google оголосило фінансові результати за другий квартал 2016 року. За рахунок мобільних додатків та відео доходи компанії зросли на 21 відсоток.

Чисті прибутки компанії збільшились майже на чверть до 4,9 мільярда доларів. Зростання притуку повʼязують зі зростанням продажу реклами на мобільних пристроях та планшетах, а також через зростання попиту користувачів та рекламодавців на відеоконтент.

За словами аналітика компанії BGC Partners Коліна Гілліса, зазвичай рекламодавці платять менше за клік користувача мобільних телефонів. У 2015 році більшу частину доходу від реклами Alphabet принесли кліки зі звичайних компʼютерів. Однак, високі показники прибутків у сегменті мобільних додатків та відео дозволяють аналітикам припустити, що ситуація на ринку починає змінюватись.

Сам Google приніс материнській компанії найбільшу частину доходів — 21,3 мільярда доларів. Операційний прибуток становить 6,9 мильярда. Доходи Google від реклами збільшились на 19,5 відсотка та становили 19,15 мільярда. На 29 відсотків збільшились доходи у сегменті pay per click, де рекламодавець платить компанії, якщо користувач зайшов на його сторінку за рекламним посиланням.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!