Human Rights Watch: Дамаск і Москва застосовують касетні бомби

Касетні боєприпаси, що не вибухнули (фото з архіву)

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) звинуватила сирійських військовослужбовців та російські військово-космічні сили в широкому застосуванні касетних боєприпасів у Сирії.

Правозахисна організація Human Rights Watch зафіксувала десятки випадків застосування касетних боєприпасів у Сирії. Їх використовують урядові війська Асада та російські військово-космічні сили.

У звіті HRW, опублікованому в четвер, 28 липня, вказано, що з кінця травня на позиції супротивників Асада було здійснено не менше 47 авіавильотів із використанням касетних боєприпасів. Чимало з цих ракетно-бомбових ударів завдавали по позиціях сил озброєної опозиції в районі міста Алеппо. Унаслідок цього загинули десятки мирних жителів, зазначають правозахисники.

HRW закликала російську владу припинити використання касетних боєприпасів, а також вплинути на Дамаск. У 2008 році 93 держави підписали конвенцію, яка забороняє застосування такого озброєння. Донині цю конвенцію підписали 108 країн світу. Однак найбільші виробники касетних боєприпасів — США, Росія і Китай — підписи під документом не поставили.

Дивитись відео01:54

Поділитись

Росія застосовує у Сирії касетні бомби

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1HROn

Росія застосовує у Сирії касетні бомби

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!